Online İş Fikirleri

DOLAP UYGULAMASI İLE GELİR ELDE ETMEK !

ÇOK KAZANDIRAN SERİMİZDE BUGÜN DOLAP UYGULAMASI VAR…

Merhaba arkadaşlar. Yine ben yine yepyeni bir evden iş fikri ile karşınızdayım. Dolap uygulamasıında para pazanmak evet birçoğunuzun bu konu hakkında bilgisi olduğunu ve bu işi yaptığını tahmin edebiliyorum.

Uygulama hakkında kararsızlık ve güvensizliğiniz varsa kesinlikle yazımı okumanızı öneririm çünkü 100%100 güvenilir bir site .Şİmdi sizlere anlatacağım adımlar takip ederseniz çok kısa bir süre içinde ürün satmaya ve kazanç elde etmeye başlayacaksınız. Hadi başlayalım.

DOLAP UYGULAMASINA NASIL ÜRÜN YÜKLENİR ?

Dolaba ürün yükleme yazımızda sizlere adım adım yapmanız gerekenleri anlatacağım.

 • Öncelikle mail adresiniz ile uygulamaya kayıt oluyorsunuz. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra ayarlar kısmından banka ıban numaranızı ekliyorsunuz. Yatan para direk ıban numaranıza yatacak.
 • Daha sonra ürün yükleme adımına geçiyoruz . Karşınıza çıkan “Ürün yükle” butonuna basarak işleme başlıyoruz. Bir ürün başına toplamda 8 adet fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. Benim fikrimce ürünü detaylı ve her açıdan çekip koymak.
 • Alacak olan kişi ürünü her açıdan görmek isteyebilir.Bu bir giysi, çanta,ayakkabı ve ya süs eşyası olabilir. Kendinizden örnek alarak yola çıkın sadece bir fotoğraf yayınlanan bir ürünü mü almak istersiniz yoksa her açıdan çekilmiş bir ürün mü ?
 • Ürünün özellikleri kısmı zaten uygulama tarafından sizlere soru şekilinde iletiliyor. Örneğin ürünün rengi,             markası,bedeni,numarası vb..Ürününüze uygun olan alanı işaretleyip yola devam ediyorsunuz.
 • Sizlere yöneltilen açıklama kısmını ürünün herhangi bir sorunu ve ya belirtmeniz gereken bir özelliği var ise muhakkak belitmelisiniz . İnsanların size olan güvenini bu şekilde kazanabilirsiniz.
 • Son işlem ise ürün için belirlediğiniz fiyatı yazmak. Fiyatı yazdıktan sonra okey tuşuna basıyoruz ve ürününüz yayında. Hayırlı satışlar dilerim efendim 🙂

DİKKAT  ETMENİZ GEREKEN PÜF NOKTALAR !

Hemen sizlerle önemli püf noktaları paylaşayım. Herşey iyi hoş ürünleri doğru yükledim tüm      açıklamaları yaptım fakat satış yapamıyorum diyenleri duyar gibiyim. Arkadaşlar ürününüzün satışını kolaylaştıracak ve kesin satış yapmanızı sağlayacak en önemli nokta görsellerdir.

Telefonunuzun kamerası güzel olmalı ve ışığı çok iyi ayarlamalısınız. Aman diyim kırışık kullanılmış ürünleri şap diye çekip sitenize atmayın. Bir adet tripot ile ürünlerinizi sanki mağaza çekimleri gibi gösterebilirsiniz. Bu taktik size çok kolay satış yaptıracak 🙂

DOLAP UYGULAMASINDA HANGİ KATEGORİLER BULUNUR ?

Dolap uygulamasında dilediğiniz kadar kategori bulunuyor. Aradığınız herşeyi muhakkak bulabilirsiniz.

Ana kategorilerden bahsedeyim hemen;

 • Giyim
 • Çanta
 • Ayakkabı
 • Aksesuar
 • Kadın
 • Bebek
 • Çocuk
 • Ev ve yaşam vb.

Telefonlarınızda kayıtlı olan internet satışlarından asla bir farkı olmamakla birlikte çoğu zaman etiketli ve hiç kullanılmamış ürünleri neredeyse yarı fiyatına almanıza olanak sağlayan bir uygulamadır.

DOLAP UYGULAMASINDA KARGO AŞAMASI NASIL İLERLİYOR ?

Kargo aşaması hakkında hemen kısa bir bilgi vereyim. Ürününüzün satışı onaylandı diyelim. Onaylandıktan hemen sonra size gelen kod numarasını anlaşmalı olunan Aras kargo,Mng kargo, Ptt kargo ve yurtiçi kargo da sorumlu görevliye ileterek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

DOLAP UYGULAMASI KARGO ÜCRETİ NE KADAR ?

Dolap uygulasından satın alınan ürünün kargo bedeli tamamen size kalmış bir durumdur. Şimdilik kargo bedeli 5 tl dir. Bu ücreti belirterek alıcı tarafından ödenmesini sağlayabilir ve ya ücretsiz kargo seçeneğine tıklayıp kargo ücretini siz karşılayabilirsiniz.

     Evet bir yararlı olacağını düşündüğüm evden iş fikri yazımın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Umarım bu yazım sizler için verimli olmuştur.Sizlere ilham olmak için hergün yepyeni evden iş fikirleriyle karşınızda olacağım. Ek gelir isteyen ama yapabileceği işi bulamayan ev hanımlar ve öğrenciler sizler için en iyi iş fikirlerini sunmaya devam edeceğim . Sağlıcakla kalın 🙂

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir